همکاری و فروش در آرسا کالا
رکود اقتصادی چند سال اخیر که تمام کشورهای دنیا را با مشکلاتی مواجه کرده است و سرنوشت بازارهای فعلی را به دریایی طوفانی کشانیده ، موجب شده تا بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار، برای افزایش فروش و حفظ جایگاه خود در بازار ، دست به کارهای مختلفی بزنند. از شایع ترین این فعالیتها می توان به ایده تبلیغات (به شکلهای مختلف نظیر تبلیغ در مجله، روزنامه، رسانه های سمعی و بصری، تراکت و…) اشاره کرد .
با اینکه تبلیغات هم یکی از ابزارهای ترفیع و ارتقاء (Promotion) در بازاریابی به شمار می آید ، لیکن مسائلی را نیز به همراه دارد که با توجه به شرایط اقتصادی پیش رو ، باعث تردید بسیاری از افراد در خصوص اجرای آن شده است. شاید مهمترین مساله تبلیغات هزینه بسیار زیاد آن باشد و مساله دوم که تشدید کننده نکته نخست به شمار می آید این است که ما نمی توانیم ارزیابی درستی از اثر این هزینه بر افزایش فروش و سود حاصل از آن داشته باشیم .
از سوی دیگر امروزه افراد تحصلیکرده – که درصد بالایی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند- بخش زیادی از وقت خود را به جستجو در اینترنت اختصاص می دهند و این به معنی دور شدن از محیط تبلیغات سنتی است. این مطلب بیانگر آن است که تبلیغات سنتی به اندازه گذشته تاثیرگذاری ندارند و این تاثیر به مرور در حال کاهش است .
آرسا کالا این مساله را به سادگی حل کرده است یعنی شیوه ای را در پیش گرفته که بابت تبلیغات تا قبل از اینکه فروش انجام شود، هزینه ای پرداخت نخواهد شد و از طرف دیگر می توان تعداد دقیق مشتریان جدید حاصل از این فعالیت را ثبت کرد و فرصت حضور در فضای مجازی (اینترنت) را نیز فراهم نموده است .
اما موفقیت آرسا کالای شما به 2 عامل بستگی دارد؛ اول درصد تخفیفی که برای خرید عمده در نظر می گیرید، هر چه تخفیف بیشتر باشد افراد بیشتری این انگیزه را خواهند داشت که پیشنهاد آرسا کالای شما را انتخاب کنند. عامل دوم که بسیار مهم است کیفیت محصول ارائه شده می باشد. مشتریان ناراضی نه تنها دیگر به سراغ محصول شما نمی آیند بلکه انگیزه خود را برای انتخاب و خرید سایرآرسا کالا ها از دست می دهند .
با اعلام مشخصات و زمینه فعالیت خود از طریق لینک تماس با گروه آرسا کالا قسمت پیشنهاد فروش یا آدرس ایمیل info@arsakala.com و یا تماس با شماره 88751163-021 در اولین فرصت تیم مشاوره آرسا کالا با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم جهت تنظیم پیشنهاد شما (به خاطر تفاوت خرید عمده با خریدهای فردی) و ارائه آن در بین آرسا کالاهای دیگر را انجام دهند .
فراموش نکنیم پایه اساس این سیستم تفکر برنده – برنده است، به این شکل سود طرفین به هم گره خورده و موفقیت هر یک باعث رشد دیگری میشود و این سرمایه اعتماد متقابل آرسا کالا و شماست .

با تشکر از شما که توضیحات ما را مطالعه کردید و ما را حمایت می‌کنید .

ما جزئی از شما هستیم
” گروه آرسا کالا “