• آرسا کالا میداند که بازدید کنندگانی که روی لینک ” درباره ما “ کلیک می‌کنند آنقدر برای آنها مهم هستیم که بخواهند در مورد ما بیشتر بدانند. پس به جای اینکه با یک سری جمله کتابی خشک و پیش پا افتاده که زیاد هم مهم نیست وقتشان را تلف کنیم ، اجازه بدهید با ادبیاتی دوستانه تر خودمان را معرفی کنیم.
  آرسا کالا با ایده خام و فکر نشده ای شروع به فعالیت نکرده . ما در سال ۹۷ با شروع بحران های اقتصادی و پایین آمدن قدرت خرید ، با هم فکری و مشورت کارشناسان ، وقت گذاشتم و هزینه کردیم تا یک تیم حرفه‌ای را دور هم جمع کنیم و بتوانیم با یک استراتژی درست و دید بلند مدت ، بالاترین حد سرویس ‌دهی در صنعت خرید آنلاین و مقرون به صرفه را به شما عزیزان ارائه دهیم.
 • آرسا کالا به دنبال این است که در آینده نزدیک با حمایت شما عزیزان ، جمعی از بهترین دوستان و کاربران را در سراسر ایران گردهم جمع نموده و با قدرت چانه زنی بیشتر برای شما دوستان ، بهترین خدمات و کالاها را با قیمتی مناسب در اختیار شما کاربران قرار دهد.
  چشم انداز گروه ما این است که با سرویس دهی مناسب و ایجاد حس رضایت از خرید برای شما کاربران ، اولین انتخاب شما برای خرید و خدمات آنلاین باشد.
  آرسا کالا درصدد این امر آمده که با حمایت شما عزیزان تمامی کالاهای مورد نیاز کاربران را در جامع ترین دسته بندی و بهترین قیمت ارائه دهد .
  در مجموع هدف گروه آرسا کالا ارائه اجناس با کیفیت ، قیمت مناسب و خدمات در خور شخصیت شما دوستان و کاربران محترم سایت می باشد .
  با تشکر از شما که توضیحات ما را مطالعه کردید و ما را حمایت می‌کنید .

صاحب امتیاز خانم متین شهابی

 

” گروه آرسا کالا “